Lisans

Sitemizde yer alan yazıların lisans hakları hakkında;

Bu sitedeki eserler Creative Commons Atıf-Gayriticari-LisansDevam 4.0 Uluslararası Lisansı altında lisanslanmıştır.Creative Commons Lisansı
Psikolezyum içerisinde yer alan ve Psikolezyum yazarları tarafından üretilmiş olan çevirileri ve oluşturulan bütün içerikleri aşağıda belirtilen kurallar içerisinde kalmak kaydıyla, izin alınmaksızın ve tarafımıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın paylaşabilir, kopyalayabilir, ticari olmamak kaydıyla çoğaltıp dağıtabilirsiniz. Ancak izinsiz olarak içeriğini değiştiremezsiniz.
Psikolezyum sitesinde yer alan herhangi bir içeriğin ticari amaçla kullanımı söz konusu ise, yine aşağıdaki kurallara uymak kaydıyla iletisim@psikolezyum.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçilip yazılı iznimizin alması zorunludur. Aksi durumlarda, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal yaptırım haklarımız saklıdır.

Paylaşım Kuralları:

Sitemizde yer alan içerikleri tamamen veya bir kısmı da olsa internet sitelerinde, dergilerde, gazetelerde, bloglarda, sözlüklerde vb. ortamlarda paylaşmak için aşağıda belirlemiş olduğumuz kurallara uyulması zorunludur.

Yayınlayacağınız içeriğin alt kısmına veya üst kısmına görünür olmak koşuluyla, açık ve tıklanabilir şekilde ilgili içeriğimize link verilmeli.

Bağlantının yanında açık bir şekilde “Psikolezyum” ismi yazılmalı ve özgün başlık belirtilmeli.

Sitemizden Alıntı Kuralları:

psikolezyum.comda bulunan yazı ve haberlerimize başka çalışmalarda yer vermek isterseniz aşağıda yer alan biçimlerden herhangi birisini kullanabilirsiniz:

MLA Stili:

psikolezyum.com – “Doğum Sonrası Depresyon Nedir?” psikolezyum.com. 13Temmuz2016

<http://psikolezyum.com/dogum-sonrasi-depresyonu/>

APA  Stili:

psikolezyum.com – (2016, Temmuz 13). Doğum Sonrası Depresyon Nedir? psikolezyum.com. 13.07.2016 tarihinde erişim adresi: <http://psikolezyum.com/dogum-sonrasi-depresyonu/>

Chicago Stili:

psikolezyum.com – “Doğum Sonrası Depresyon Nedir?”  Erişim Tarihi: 16 Temmuz 2016. <http://psikolezyum.com/dogum-sonrasi-depresyonu/>

İçeriğin Tamamının Kullanılması Durumunda Kaynak Gösterme Şekli:

*psikolezyum.com,  “Doğum Sonrası Depresyon Nedir?”,

<http://psikolezyum.com/dogum-sonrasi-depresyonu/>

 

Paylaşın, herkes okusun:
Share